hlidac-nemovitosti-headline

Hlídač Nemovitostí

👌 Ujistěte se, že Nakupujete za dobrou cenu

Ceny nemovitostí stoupají každým dnem a je stále težší najít tu za férovou cenu. Hlídač Nemovitostí vám zobrazí cenu nemovitosti a její vývoj v čase, takže díky němu snadno poznáte, jestli nakupujete za férovou cenu nebo ne.

Aktuálně Hlídač funguje na těchto portálech

sreality-logo

A Hlídá Nemovitsoti v

Praze

Nainstalovat Na Chrome


Jak Hlídač Nemovitosí funguje?

1️⃣ Instalace Hlídače Nemovitostí Do Prohlížeče Chrome

Aktuálně si můžete Hlídače Nemovitostí nainstalovat do desktopového prohlížeče Chrome. Rozšíření v prohlížeči vám umožňuje ověřit ceny rovnou na stránkách realitního protálu. Nemusíte se pracně vracet na tento web pro každou nemovitost, kterou chcete překontrolovat.

  • Přejděte do obchodu Chrome na stránku Hlídače Nemovitostí
  • Přidejte si rozšíření do prohlížeče kliknutím na tlačítko Přidat do Chromu
  • Potvrďte instalaci rozšíření tlačítkem Přidat rozšíření

2️⃣ Získání API Klíče

Zaregistrujte se zde na Financii, abyste získali váš unikátní API klíč, který je nutný pro načtení dat. Klíč poté vložte do Hlídače Nemovitostí a klikněte na tlačítko validovat.

Zaregistrovat

3️⃣ Získejte Kredity Zasláním Dobrovolného Příspěvku

1 Kredit = 1 Haléř

Start

10

  • 1000 Kreditů

Profi

100

  • 15000 Kreditů

Kredity slouží k zobrazení dat o nemovitosti.

Např. za 5 kreditů si můžete zobrazit historický vývoj ceny, kde 1 kredit = 1 haléř.

Pro představu, pokud průměrný investor denně shlédně 10 nových nemovitostí, spotřebuje tak 50 kreditů děnně, 350 týdně, nebo 1400 (14 Kč) měsíčně.

Zasláním příspěvku na účet uvedený na stránce s API klíčem.

1. Nemusíte u nové nemovitosti načítat nová data, pokud je nepotřebujete. Dokud nekliknete na tlačítko pro načtení dat, nebudou vám strženy žádné kredity.

2. U nemovitostí, kde jste již data v minulosti vyžádaly a kredity vám za to již byly strženy, vám při znovunačtení té samé nemovitosti v budoucnosti nebudou strženy žádné další kredity.

ℹ️ Další Často Kladené Otázky

V základu Hlídač Nemovitosti zobrazuje několik užitečných výpočtů, např. kolik zaplatíte na DPH při koupi nemovitosti, cena za metr čtvereční atd.

Náročnější investoři si můžou za kredity navíc zobrazit i historický vývoj ceny, její porovnání s nemovitostmi v širší lokalitě atd.

Uchována jsou pouze základní potřebná data pro zobrazení detailních výpočtů prohlížené nemovitosti. Žádná osobní data kromě emailu a přezdívky uchovávána nejsou.